Ubezpieczenia na życie

POMOŻEMY
606 831 865

Kompleksowe ubezpieczenia, które pozwolą zabezpieczyć Państwa zdrowie i życie.

Ubezpieczenia na życie

Nasza agencja pomoże Państwu w doborze najkorzystniejszego ubezpieczenia na życie. Dzięki współpracy z ponad dziesięcioma zakładami ubezpieczeń  będziemy mogli zaproponować najtańsze ubezpieczenie życia pod kredyt. Pozwoli to spełnić obowiązki jakie nakłada bank oraz obniżyć łączny koszt kredytu.

Zapraszamy do rozmowy i wybrania kompleksowego ubezpieczenia  które pozwoli zabezpieczyć Państwa zdrowie i życie. Ubezpieczenie od poważnego zachorowania, leczenia, czy pobytu w szpitalu pozwoli łatwiej i szybciej wrócić do normalnego życia. W przypadku śmierci ubezpieczonego rodzina będzie mogła łatwiej poradzić sobie z niekomfortową sytuacją. Zapraszamy do rozmowy tak aby wspólnie wypracować najlepsze rozwiązanie dla Państwa rodziny.

Ubezpieczenia grupowe to przede wszystkim niskie miesięczne składki i wiele ryzyk w zakresie ubezpieczenia. Za niewielką cenę istnieje możliwość zapewnienia sobie ochronny przed następstwami nagłych zdarzeń losowych. Grupowe ubezpieczenie na życie gwarantuje wsparcie finansowe w wielu życiowych sytuacjach, takich jak złamania, pobyty w szpitalu, wizyty domowe lekarzy prywatnych lekarzy, ale także narodziny dziecka. Wspólnie postaramy się omówić kilka wariantów i dobrać najlepszy. W ofercie posiadamy dedykowane warianty dla singli, samotnych rodziców czy seniorów.

LOgo HDI
Weiner Ełk
Benefia Ełk
Compensa Ełk
Concordia Ełk
ERGO Hestia EŁk
MTU Ełk
PZU Ełk
TUW Ełk
TUZ Ełk
Uniqa Ełk
Warta Ełk