Ubezpieczenia dla firm

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY
606 831 865

Prowadzimy kompleksowe ubezpieczenia dla firm - ochrona majątku od ryzyka jego utraty lub uszkodzenia w wyniku pożaru, kradzieży i innych zdarzeń losowych, ubezpieczenia NNW i życiowe, prywatna opieka medyczna czy ubezpieczenia flotowe.

Ubezpieczenia dla firm

Majątkowe

Ubezpieczenia dla firm to kompleksowa ochrona majątku od ryzyka jego utraty lub uszkodzenia w wyniku pożaru, kradzieży i innych zdarzeń losowych. Podczas rozmowy zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla Państwa firmy. Porozmawiajmy o ubezpieczeniu:

  • Budynków, hal, magazynów
  • Maszy, urządzeń. wyposażenia
  • Środków obrotowych, towarów i zapasów
  • Ubezpieczenia mienia osób trzecich

Nowoczesne ubezpieczenia to każe objęcie ochroną takich ryzyk jak Cyber bezpieczeństwo, utrata dochodu, pokrycie zwiększonych kosztów działalności po szkodzie.

Grupowe ubezpieczenia NNW i życiowe

Ubezpieczenie zapewnia ochronę w formie grupowej do między innymi śmierć, trwałego uszczerbku na zdrowiu, świadczeń z tytułu pobytu w szpitalu, kosztów leczenia i rehabilitacji. Istnieje także możliwością rozszerzenia o część inwestycyjną, zabezpieczające Pracownika i jego najbliższych.

Dobra polisa ubezpieczeniowa powinna zabezpieczyć rodzinę na wypadek wystąpienia ciężkiej choroby.

Ubezpieczenia zdrowotne, prywatna opieka medyczna

Bardzo dużą popularnością cieszy się prywatna opieka medyczna. Polisa ubezpieczeniowa może zagwarantować prywatną poradę medyczną. Firma ubezpieczeniowa zorganizuje wizytę u ortopedy, kardiologa czy też innego lekarza specjalisty bez skierowania. Firma ubezpieczeniowa zobowiązuje się do zorganizowania wizyty w kilka dni roboczych. Dzięki temu produktowi możemy uniknąć kolejek. Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania najkorzystniejszego abonamentu medycznego.

Ubezpieczenia Flotowe

Zachęcamy do skorzystania z oferty ubezpieczeń flotowych. Przedsiębiorca posiadający powyżej 5 pojazdów może starać się o uzyskanie indywidualnej oferty. W imieniu klienta negocjujemy składki tak aby koszty ubezpieczeniowe w firmie były jak najniższe. Zapewniamy obsługę flot tak aby prowadzenie Państwa biznesu był łatwiejsze.

LOgo HDI
Weiner Ełk
Benefia Ełk
Compensa Ełk
Concordia Ełk
ERGO Hestia EŁk
MTU Ełk
PZU Ełk
TUW Ełk
TUZ Ełk
Uniqa Ełk
Warta Ełk